Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeHockeyTrainingsschema


 Trainingsschema   dinsdag 20 november 2018   16:34
Dit schema loopt van 15-10-2018 t/m 30-11-2018
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes E1 8-tal Amber in 't Veld GV - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Niels Verweij
Rodney van Koert
GV - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C2 Ron Dijkstra
Neeltje Huijing-Schrofer
GV - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Kim Talens
Tim Goei
GV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Tim Goei
Kim Talens
GV - AB
17:30 - 19:00 Meisjes B1 Laurens-jan van Middelkoop KV
18:15 - 19:15 Jongens A1 Tim Goei
Kim Talens
GV - AB
18:15 - 19:15 Meisjes A1 Tim Goei
Kim Talens
GV - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Britt van der Veldt
Martijn Kol
KV
19:15 - 20:15 Dames 2 Tim Goei GV - CD
19:15 - 20:15 Jong Dames GV - CD
19:15 - 20:15 Meisjes B2 Kim Talens GV - AB
20:15 - 21:30 Dames 1 Kim Talens GV - CD
20:15 - 22:00 Heren 1 Sander Schiedam KV
20:15 - 21:45 Trimleden Marijn Koelemij GV - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins GV - AB Vrije training voor alle F jeugd en benjamins
16:00 - 17:00 Mix F1 6-tal Nina van Brenk
Esmee Terpstra
Ayla-Roswitha Hansen
GV - AB Vrije training voor alle F jeugd en benjamins
17:00 - 18:00 Meisjes E2 6-tal KV
17:00 - 18:00 Meisjes E3 6-tal Amy Bloos
Bo Aris
Marit van Zoest
KV
17:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep GV - A Rik van Tussenbroek
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 8-tal GV - AB Hockeywerkt Stan
17:00 - 18:00 Jongens E2 6-tal GV - AB Hockeywerkt Stan
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Kim Talens GV - CD
18:00 - 19:15 Meisjes B1 Laurens-jan van Middelkoop GV - CD
18:15 - 19:15 Jongens A1 Tim Goei
Kim Talens
GV - AB
18:15 - 19:15 Meisjes A1 Kim Talens
Tim Goei
KV
19:00 - 20:15 Meisjes C2 Tim Goei
Kim Talens
KV
19:15 - 20:30 Dames 1 Kim Talens
Tim Goei
GV - CD
19:15 - 20:30 Heren 1 Sander Schiedam GV - AB
20:30 - 21:45 Dames 2 Tim Goei
Kim Talens
GV - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 KV
20:30 - 21:45 Jong Dames GV - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A Kim Talens
Tim Goei
GV - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Lieske Mazeyrac
Annemarie Röling
GV - AB
16:00 - 17:00 Meisjes E2 6-tal Amy Bloos
Bo Aris
KV - BCD
16:00 - 17:00 Meisjes E3 6-tal KV - BCD
16:30 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep KV - A
16:30 - 17:30 Meisjes E1 8-tal Niels Verweij GV - CD
17:00 - 18:00 Jongens E1 8-tal Sebastiaan Aris
Rik Knooren
KV - BCD
17:00 - 18:00 Jongens E2 6-tal KV - BCD
17:00 - 18:00 Mix F1 6-tal Lieske Mazeyrac GV - A
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Britt van der Veldt
Martijn Kol
GV - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Emiel van Brenk GV - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Rosalie Beijeman KV
19:00 - 20:30 Meisjes B2 Rosalie Beijeman GV - CD
Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

Webshop


Vandaag Jarig


Floor Landman
Powered by LISA