Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijdprogramma


laat schema zien voor

20 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Meisjes B2 46833 Goudse MHC MB2 45 14:55 16:10 'S-GRAVENHAGE
Fluiten: Louis Hassink
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B2 46940 hdm MB5 45 14:15 15:30 'S-GRAVENHAGE
Fluiten: Louis Hassink
Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 46423 LOHC MB10 0 10:50 11:20 NIEUWKOOP
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Rowan Okkinga (Dames 1)
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B3 46425 HGC MB6 0 09:30 10:00 NIEUWKOOP
Fluiten: Rowan Okkinga (Dames 1)
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C2 43812 Leidse Hockey Club Roomburg MC3 45 10:55 12:10 LEIDEN
Fluiten: Lennaert Huijing (Trimleden)
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes C2 43821 MHC Voorhout MC3 45 10:15 11:30 LEIDEN
Fluiten: Lennaert Huijing (Trimleden)
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D1 34263 OMHC MD4 40 08:20 09:30 ROTTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Michelle van Vlaardingen (Zaal Dames 2)
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D1 34170 HC Alphen MD3 40 09:00 10:10 ROTTERDAM
Fluiten: Michelle van Vlaardingen (Zaal Dames 2)
Zevenkampse Ring, Sporthal
Zevenkampse Ring 301
3068HG ROTTERDAM
hal: Veld 1

20 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Dames 2 36321 HC Alphen D4 0 11:30 12:00 NIEUWKOOP
Fluiten: Sandra Jonker (Veterinnen di)
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Dames 2 36320 HGC D3 0 12:50 13:20 NIEUWKOOP
Fluiten: Sandra Jonker (Veterinnen di)
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1


Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

Webshop


Powered by LISA