Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijden per team


Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Akkemay Huizinga Email
Teammanager Michelle van Vlaardingen
Coach Simon Bodegraven
Trainer Robert Bol
Trainer Tim Goei

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mei 15470 LOHC D7
45
12:30 14:15 uit route
12 mei 15558 HV Westland D3
thuis
19 mei 15604 OMHC D3
thuis
26 mei 15675 R.H.V. Leonidas D17
45
uit route
2 jun 15755 Groen-Geel D8
thuis
3 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland D3 17 49 16 1 0 74 11 0
2 hdm D4 17 42 14 0 3 63 22 0
3 Craeyenhout D3 17 32 11 2 4 50 30 3
4 Leiden D7 17 31 10 1 6 49 25 0
5 Nieuwkoop D2 17 28 9 1 7 50 32 0
6 Groen-Geel D8 17 24 8 0 9 46 37 0
7 Leonidas D17 17 23 7 2 8 35 42 0
8 Spijkenisse D2 17 22 6 4 7 38 45 0
9 Pijnacker D3 17 16 5 1 11 31 60 0
10 Rijswijk D4 17 15 5 0 12 21 50 0
11 Ommoord D3 17 9 3 0 14 23 66 0
12 Leonidas D16 17 6 2 0 15 13 73 0

Uitslagenmatrix
  Craeyenhout D3Groen-Geel D8Leiden-Leidse Studs D7Spijkenisse D2 (O)Westland D3hdm D4Leonidas D16Leonidas D17Nieuwkoop D2 (O)Ommoord D3Rijswijk D4Pijnacker D3
Craeyenhout D3   3-1 3-2 1-4 1-8 2-0 1-1 4-0 2-3
Groen-Geel D8 1-2   0-3 0-3 1-5 10-0 3-2 2-5 3-1 4-1
Leiden-Leidse Studs D7 1-1 3-1   0-4 3-0 9-0 3-1 5-1 5-0
Spijkenisse D2 (O) 2-4 1-2   1-1 1-2 4-3 2-2 2-3 4-3 3-3
Westland D3 5-2 3-0 3-0 7-1   10-0 3-0 5-1 2-1
hdm D4 1-4 2-1 5-3 1-3   7-0 4-0 8-0 3-1 4-0
Leonidas D16 0-4 1-4 2-3 0-2   1-3 1-4 0-5 1-0
Leonidas D17 1-4 3-1 1-1 1-5 3-4 4-1   3-1 2-3 3-2
Nieuwkoop D2 (O) 2-3 1-0 7-1 0-2 4-0 1-3   2-0 10-3
Ommoord D3 0-6 2-4 1-3 0-7 1-5 2-3 0-8   0-1 3-2
Rijswijk D4 0-5 2-1 0-5 1-4 0-6 2-1 0-2 0-2 4-1  
Pijnacker D3 1-6 0-7 0-4 2-3 5-2 2-1 4-2 3-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Ommoord D3 Groen-Geel D8 2-4 Definitief
.. Leonidas D17 Westland D3 1-5 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Spijkenisse D2 (O) 7-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D7 Rijswijk D4 5-1 Definitief
.. Craeyenhout D3 hdm D4 1-8 Definitief
.. Pijnacker D3 Leonidas D16 5-2 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Rijswijk D4 Nieuwkoop D2 (O) 0-2 Definitief
.. hdm D4 Leiden-Leidse Studs D7 5-3 Definitief
.. Spijkenisse D2 (O) Ommoord D3 2-3 Definitief
.. Westland D3 Pijnacker D3 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D8 Leonidas D17 3-2 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Leonidas D17 Spijkenisse D2 (O) 1-1 Definitief
.. Ommoord D3 Rijswijk D4 0-1 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) hdm D4 0-2 Definitief
.. Craeyenhout D3 Pijnacker D3 2-3 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D7 Leonidas D16 9-0 Definitief
.. Groen-Geel D8 Westland D3 0-3 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Rijswijk D4 Leonidas D17 0-2 Definitief
.. Pijnacker D3 Leiden-Leidse Studs D7 0-4 Definitief
.. Leonidas D16 Nieuwkoop D2 (O) 1-4 Definitief
.. hdm D4 Ommoord D3 8-0 Definitief
.. Spijkenisse D2 (O) Groen-Geel D8 2-4 Definitief
.. Westland D3 Craeyenhout D3 5-2 Definitief
WOENSDAG 3 OKTOBER 2018
.. Westland D3 Spijkenisse D2 (O) 7-1 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Groen-Geel D8 Rijswijk D4 4-1 Definitief
.. Leonidas D17 hdm D4 3-4 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D7 Craeyenhout D3 1-1 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Pijnacker D3 10-3 Definitief
.. Ommoord D3 Leonidas D16 2-3 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Westland D3 Leiden-Leidse Studs D7 3-0 Definitief
.. hdm D4 Groen-Geel D8 2-1 Definitief
.. Leonidas D16 Leonidas D17 1-3 Definitief
.. Pijnacker D3 Ommoord D3 4-2 Definitief
.. Craeyenhout D3 Nieuwkoop D2 (O) 4-0 Definitief
.. Rijswijk D4 Spijkenisse D2 (O) 1-4 Definitief
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
.. Leonidas D16 Craeyenhout D3 0-4 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Ommoord D3 Craeyenhout D3 0-6 Definitief
.. Groen-Geel D8 Leonidas D16 10-0 Definitief
.. Spijkenisse D2 (O) hdm D4 1-2 Definitief
.. Rijswijk D4 Westland D3 0-6 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 1-0 Definitief
.. Leonidas D17 Pijnacker D3 3-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Leiden-Leidse Studs D7 Ommoord D3 3-1 Definitief
.. Westland D3 Nieuwkoop D2 (O) 5-1 Definitief
.. hdm D4 Rijswijk D4 3-1 Definitief
.. Leonidas D16 Spijkenisse D2 (O) 2-3 Definitief
.. Pijnacker D3 Groen-Geel D8 0-7 Definitief
.. Craeyenhout D3 Leonidas D17 1-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Spijkenisse D2 (O) Pijnacker D3 3-3 Definitief
.. Rijswijk D4 Leonidas D16 2-1 Definitief
.. hdm D4 Westland D3 1-3 Definitief
.. Ommoord D3 Nieuwkoop D2 (O) 0-8 Definitief
.. Groen-Geel D8 Craeyenhout D3 1-2 Definitief
.. Leonidas D17 Leiden-Leidse Studs D7 3-1 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Ommoord D3 Westland D3 0-7 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Leonidas D17 1-3 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D7 Groen-Geel D8 3-1 Definitief
.. Craeyenhout D3 Spijkenisse D2 (O) 3-2 Definitief
.. Pijnacker D3 Rijswijk D4 3-2 Definitief
.. Leonidas D16 hdm D4 0-2 Definitief
DINSDAG 20 NOVEMBER 2018
.. Westland D3 Leonidas D16 10-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Leonidas D17 Ommoord D3 3-1 Definitief
.. hdm D4 Pijnacker D3 4-0 Definitief
.. Rijswijk D4 Craeyenhout D3 0-5 Definitief
.. Spijkenisse D2 (O) Leiden-Leidse Studs D7 1-2 Definitief
.. Groen-Geel D8 Nieuwkoop D2 (O) 2-5 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. Leiden-Leidse Studs D7 Pijnacker D3 5-0 Definitief
ZONDAG 3 MAART 2019
.. Craeyenhout D3 Leiden-Leidse Studs D7 3-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Rijswijk D4 Leiden-Leidse Studs D7 0-5 Definitief
.. Leonidas D16 Pijnacker D3 1-0 Definitief
.. hdm D4 Craeyenhout D3 1-4 Definitief
.. Spijkenisse D2 (O) Nieuwkoop D2 (O) 2-2 Definitief
.. Groen-Geel D8 Ommoord D3 3-1 Definitief
.. Westland D3 Leonidas D17 3-0 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Ommoord D3 Spijkenisse D2 (O) 1-3 Definitief
.. Pijnacker D3 Westland D3 2-3 Definitief
.. Leonidas D17 Groen-Geel D8 1-4 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Rijswijk D4 2-0 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D7 hdm D4 3-0 Definitief
.. Craeyenhout D3 Leonidas D16 2-0 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Pijnacker D3 Craeyenhout D3 1-6 Definitief
.. Spijkenisse D2 (O) Leonidas D17 4-3 Definitief
.. Leonidas D16 Leiden-Leidse Studs D7 1-4 Definitief
.. Westland D3 Groen-Geel D8 3-0 Definitief
.. Rijswijk D4 Ommoord D3 4-1 Definitief
.. hdm D4 Nieuwkoop D2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Ommoord D3 hdm D4 1-5 Definitief
.. Leonidas D17 Rijswijk D4 2-3 Definitief
.. Craeyenhout D3 Westland D3 1-4 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Leonidas D16 4-0 Definitief
.. Groen-Geel D8 Spijkenisse D2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Spijkenisse D2 (O) Westland D3 1-1 Definitief
.. Pijnacker D3 Nieuwkoop D2 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas D16 Ommoord D3 0-5 Definitief
.. Rijswijk D4 Groen-Geel D8 2-1 Definitief
.. hdm D4 Leonidas D17 7-0 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Spijkenisse D2 (O) Rijswijk D4 4-3 Definitief
.. Groen-Geel D8 hdm D4 1-5 Definitief
.. Leonidas D17 Leonidas D16 4-1 Definitief
.. Nieuwkoop D2 (O) Craeyenhout D3 2-3 Definitief
.. Ommoord D3 Pijnacker D3 3-2 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs D7 Westland D3 0-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  Craeyenhout D3 Ommoord D3 12:15 H.B.S. - Craeyenhout
  Leiden-Leidse Studs D7 Nieuwkoop D2 (O) 14:15 Sportp. de Krogt
  Leonidas D16 Groen-Geel D8 12:30 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pijnacker D3 Leonidas D17 10:45 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Westland D3 Rijswijk D4 12:30 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D4 Spijkenisse D2 (O) 12:45 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 12 MEI 2019
  Groen-Geel D8 Pijnacker D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D17 Craeyenhout D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop D2 (O) Westland D3 Sportp. 'De Dulen'
  Ommoord D3 Leiden-Leidse Studs D7 14:00 Sportpark Marcel Duchampplein
  Rijswijk D4 hdm D4 Sportp. Lange Kleiweg
  Spijkenisse D2 (O) Leonidas D16 Sportp. Groenewoud
ZONDAG 19 MEI 2019
  Craeyenhout D3 Groen-Geel D8 H.B.S. - Craeyenhout
  Leiden-Leidse Studs D7 Leonidas D17 10:45 Sportp. de Krogt
  Leonidas D16 Rijswijk D4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop D2 (O) Ommoord D3 Sportp. 'De Dulen'
  Pijnacker D3 Spijkenisse D2 (O) 14:30 Sportp. 'De Groene Wijdte'
  Westland D3 hdm D4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Groen-Geel D8 Leiden-Leidse Studs D7 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas D17 Nieuwkoop D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk D4 Pijnacker D3 Sportp. Lange Kleiweg
  Spijkenisse D2 (O) Craeyenhout D3 Sportp. Groenewoud
  Westland D3 Ommoord D3 Sportp. 'Hoge Bomen'
  hdm D4 Leonidas D16 Sportcomplex Groenendaal
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Craeyenhout D3 Rijswijk D4 H.B.S. - Craeyenhout
  Leiden-Leidse Studs D7 Spijkenisse D2 (O) 14:15 Sportp. de Krogt
  Leonidas D16 Westland D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop D2 (O) Groen-Geel D8 Sportp. 'De Dulen'
  Ommoord D3 Leonidas D17 12:45 Sportpark Marcel Duchampplein
  Pijnacker D3 hdm D4 14:45 Sportp. 'De Groene Wijdte'

Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


29-4  Hockey entertainment clinics
27-5  inhaalwedstrijd
15-6  JONGSTE JEUGD DAG

Webshop


Powered by LISA