Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijden per team


Heren 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sander Schiedam Email
Aanvoerder Jasper van den Heuvel Email
Teammanager Ronald Timmer

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
12 mei 13669 HV Westland H3
thuis
19 mei 13750 HV Victoria H8
45
uit route
26 mei 18312 HDS H4
thuis
2 jun 13879 R.H.V. Leonidas H20
45
uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Westland H3 15 41 13 2 0 57 18 0
2 Victoria H8 15 31 10 1 4 53 40 0
3 Groen-Geel H8 16 28 8 4 4 48 24 0
4 Zoetermeer H5 16 27 8 3 5 31 33 0
5 HDS H4 15 24 7 3 5 40 32 0
6 Leonidas H19 16 21 6 3 7 50 50 0
7 DSHC H7 15 16 5 1 9 34 57 0
8 Nieuwkoop H2 16 16 4 4 8 39 51 0
9 Alecto H6 16 15 4 3 9 32 46 0
10 Schoonhoven H1 15 11 3 2 10 29 42 0
11 Leonidas H20 15 10 2 4 9 27 47 0

Uitslagenmatrix
  Alecto H6DSHC H7Groen-Geel H8Nieuwkoop H2 (O)Schoonhoven H1Victoria H8Westland H3Zoetermeer H5Leonidas H19HDS H4Leonidas H20
Alecto H6   3-4 4-4 1-2 1-4 1-2 2-2 1-2 5-4
DSHC H7 5-1   0-6 4-4 3-7 1-4 2-4 3-1
Groen-Geel H8 4-0   7-1 0-4 1-2 1-2 5-1 3-3 1-1
Nieuwkoop H2 (O) 1-3 1-2 0-2   2-2 3-3 5-2 5-2 1-3
Schoonhoven H1 1-2 0-2 5-2   2-3 1-3 0-2 1-3
Victoria H8 2-4 4-3 3-2   1-4 3-0 10-5 4-0
Westland H3 5-1 9-0 5-3 3-1 6-1 3-2   3-1
Zoetermeer H5 4-3 3-1 1-5 2-4 0-3 0-0   2-0 1-1 4-2
Leonidas H19 7-1 2-2 6-3 7-2 1-5 1-3 2-2   6-3 2-1
HDS H4 0-1 2-1 1-5 2-2 8-2 1-2 3-1  
Leonidas H20 1-1 3-6 1-1 3-1 3-3 2-4 1-5 1-6  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. HDS H4 Groen-Geel H8 1-5 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) Schoonhoven H1 2-2 Definitief
.. Westland H3 Alecto H6 5-1 Definitief
.. Leonidas H20 Zoetermeer H5 2-4 Definitief
.. Victoria H8 Leonidas H19 10-5 Definitief
.. hdm H5 DSHC H7 1-6 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Schoonhoven H1 hdm H5 3-0 Definitief
.. Leonidas H19 HDS H4 6-3 Definitief
.. Zoetermeer H5 Nieuwkoop H2 (O) 2-4 Definitief
.. Groen-Geel H8 Leonidas H20 1-1 Definitief
.. Alecto H6 Victoria H8 1-2 Definitief
.. DSHC H7 Westland H3 1-4 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Victoria H8 DSHC H7 4-3 Definitief
.. Westland H3 hdm H5 10-0 Definitief
.. Leonidas H20 Leonidas H19 1-5 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) Groen-Geel H8 0-2 Definitief
.. Zoetermeer H5 Schoonhoven H1 0-3 Definitief
.. HDS H4 Alecto H6 0-1 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. hdm H5 Victoria H8 2-11 Definitief
.. Alecto H6 Leonidas H20 5-4 Definitief
.. Leonidas H19 Nieuwkoop H2 (O) 6-3 Definitief
.. Groen-Geel H8 Zoetermeer H5 1-2 Definitief
.. DSHC H7 HDS H4 2-4 Definitief
.. Schoonhoven H1 Westland H3 1-3 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. HDS H4 hdm H5 7-0 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) Alecto H6 1-3 Definitief
.. Leonidas H20 DSHC H7 3-6 Definitief
.. Victoria H8 Westland H3 1-4 Definitief
.. Groen-Geel H8 Schoonhoven H1 0-4 Definitief
.. Zoetermeer H5 Leonidas H19 2-0 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Leonidas H19 Groen-Geel H8 2-2 Definitief
.. DSHC H7 Nieuwkoop H2 (O) 4-4 Definitief
.. Westland H3 HDS H4 3-1 Definitief
.. Schoonhoven H1 Victoria H8 2-3 Definitief
.. Alecto H6 Zoetermeer H5 1-2 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Leonidas H20 Westland H3 3-3 Definitief
.. Zoetermeer H5 DSHC H7 3-1 Definitief
.. Groen-Geel H8 Alecto H6 4-0 Definitief
.. Leonidas H19 Schoonhoven H1 7-2 Definitief
.. HDS H4 Victoria H8 8-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Victoria H8 Leonidas H20 4-0 Definitief
.. Alecto H6 Leonidas H19 2-2 Definitief
.. Westland H3 Nieuwkoop H2 (O) 3-1 Definitief
.. Schoonhoven H1 HDS H4 1-3 Definitief
.. DSHC H7 Groen-Geel H8 0-6 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Leonidas H20 HDS H4 1-6 Definitief
.. Leonidas H19 DSHC H7 7-1 Definitief
.. Alecto H6 Schoonhoven H1 4-4 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) Victoria H8 3-3 Definitief
.. Zoetermeer H5 Westland H3 0-0 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Leonidas H20 Schoonhoven H1 3-1 Definitief
.. Westland H3 Groen-Geel H8 5-3 Definitief
.. DSHC H7 Alecto H6 5-1 Definitief
.. Victoria H8 Zoetermeer H5 3-0 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Schoonhoven H1 DSHC H7 1-2 Definitief
.. Groen-Geel H8 Victoria H8 1-2 Definitief
.. Leonidas H19 Westland H3 1-3 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) Leonidas H20 1-3 Definitief
.. Zoetermeer H5 HDS H4 1-1 Definitief
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
.. HDS H4 Nieuwkoop H2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Schoonhoven H1 Nieuwkoop H2 (O) 5-2 Definitief
.. Zoetermeer H5 Leonidas H20 4-2 Definitief
.. Groen-Geel H8 HDS H4 3-3 Definitief
.. Leonidas H19 Victoria H8 1-5 Definitief
.. Alecto H6 Westland H3 1-4 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. HDS H4 Leonidas H19 3-1 Definitief
.. Westland H3 DSHC H7 9-0 Definitief
.. Victoria H8 Alecto H6 2-4 Definitief
.. Leonidas H20 Groen-Geel H8 1-1 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) Zoetermeer H5 5-2 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. Leonidas H19 Leonidas H20 2-1 Definitief
.. DSHC H7 Victoria H8 3-7 Definitief
.. Groen-Geel H8 Nieuwkoop H2 (O) 7-1 Definitief
.. Schoonhoven H1 Zoetermeer H5 0-2 Definitief
.. Alecto H6 HDS H4 1-2 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Nieuwkoop H2 (O) Leonidas H19 5-2 Definitief
.. Leonidas H20 Alecto H6 1-1 Definitief
.. Westland H3 Schoonhoven H1 6-1 Definitief
.. HDS H4 DSHC H7 2-1 Definitief
.. Zoetermeer H5 Groen-Geel H8 1-5 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Schoonhoven H1 Groen-Geel H8 0-2 Definitief
.. Leonidas H19 Zoetermeer H5 2-2 Definitief
.. Alecto H6 Nieuwkoop H2 (O) 3-4 Definitief
.. DSHC H7 Leonidas H20 3-1 Definitief
.. Westland H3 Victoria H8 3-2 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. HDS H4 Westland H3 1-2 Definitief
.. Zoetermeer H5 Alecto H6 4-3 Definitief
.. Groen-Geel H8 Leonidas H19 5-1 Definitief
.. Victoria H8 Schoonhoven H1 3-2 Definitief
.. Nieuwkoop H2 (O) DSHC H7 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  Alecto H6 Groen-Geel H8 10:30 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H7 Zoetermeer H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Schoonhoven H1 Leonidas H19 13:45 Schoonhoven-Oost
  Victoria H8 HDS H4 16:00 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Westland H3 Leonidas H20 10:45 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 12 MEI 2019
  Groen-Geel H8 DSHC H7 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H4 Schoonhoven H1 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H19 Alecto H6 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H20 Victoria H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Nieuwkoop H2 (O) Westland H3 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 19 MEI 2019
  DSHC H7 Leonidas H19 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H4 Leonidas H20 Madestein (Loosduinen)
  Schoonhoven H1 Alecto H6 13:45 Schoonhoven-Oost
  Victoria H8 Nieuwkoop H2 (O) Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Westland H3 Zoetermeer H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 26 MEI 2019
  Alecto H6 DSHC H7 Sportpark 'De Bloemerd'
  Groen-Geel H8 Westland H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Nieuwkoop H2 (O) HDS H4 Sportp. 'De Dulen'
  Schoonhoven H1 Leonidas H20 13:45 Schoonhoven-Oost
  Zoetermeer H5 Victoria H8 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  DSHC H7 Schoonhoven H1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H4 Zoetermeer H5 Madestein (Loosduinen)
  Leonidas H20 Nieuwkoop H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H8 Groen-Geel H8 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Westland H3 Leonidas H19 Sportp. 'Hoge Bomen'

Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


29-4  Hockey entertainment clinics
27-5  inhaalwedstrijd
15-6  JONGSTE JEUGD DAG

Webshop


Powered by LISA