Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijden per team


Heren 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Sander Schiedam
Aanvoerder Laurens-jan van Middelkoop Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mei 14397 HV Bleiswijk H1
45
13:00 14:45 uit route
12 mei 14428 De Kieviten H1
thuis
19 mei 14484 MHC Heerhugowaard H1
75
12:15 14:30 uit route
26 mei 14519 HMHC Saxenburg H1
thuis
2 jun 14572 HC Ypenburg H1
45
13:00 14:45 uit route
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ypenburg H1 16 41 13 2 1 71 24 0
2 Kieviten H1 15 34 11 1 3 59 22 0
3 Voorhout H1 17 29 9 2 6 53 37 0
4 Heerhugowaard H1 16 28 9 1 6 74 39 0
5 Nieuwkoop H1 15 23 7 2 6 35 32 0
6 Bleiswijk H1 15 19 6 1 8 47 49 0
7 Thor H1 17 19 6 1 10 44 67 0
8 IJburg H1 15 18 6 0 9 21 36 0
9 Wateringse veld H1 15 15 5 0 10 26 76 0
10 Evergreen H1 15 13 4 1 10 25 58 0
11 Saxenburg H1 16 12 3 3 10 40 55 0

Uitslagenmatrix
  Bleiswijk H1Evergreen H1Heerhugowaard H1Kieviten H1Nieuwkoop H1Saxenburg H1Voorhout H1IJburg H1Ypenburg H1Thor H1Wateringse veld H1
Bleiswijk H1   5-1 1-3 5-2 2-5 4-2 2-5 4-2
Evergreen H1 6-4   1-3 0-3 2-0 3-3 1-2 4-3 3-1
Heerhugowaard H1 7-1   1-2 3-2 3-5 3-1 4-5 8-1 16-1
Kieviten H1 5-3 7-1   1-2 5-2 4-2 1-4 3-0 12-0
Nieuwkoop H1 2-2 8-1 4-3   3-2 3-1 2-2 1-2 4-2
Saxenburg H1 3-4 5-4 1-0   3-4 3-8 2-2 5-1
Voorhout H1 4-0 3-3 1-3 0-1 2-2   3-0 2-1 10-4
IJburg H1 0-5 2-0 1-4 4-0 3-2 0-2   2-1 0-2
Ypenburg H1 4-2 6-1 2-0 2-2 4-2 3-1 5-1   8-0
Thor H1 6-2 4-5 2-1 4-1 5-2 1-6   5-3
Wateringse veld H1 3-2 1-8 1-6 5-4 2-1 3-2 1-2 0-6  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Thor H1 Nieuwkoop H1 4-1 Definitief
.. Saxenburg H1 Heerhugowaard H1 5-4 Definitief
.. Ypenburg H1 Kieviten H1 2-2 Definitief
.. Voorhout H1 IJburg H1 3-0 Definitief
.. Evergreen H1 Bleiswijk H1 6-4 Definitief
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. IJburg H1 Wateringse veld H1 0-2 Definitief
.. Bleiswijk H1 Saxenburg H1 5-2 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Ypenburg H1 4-5 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Voorhout H1 3-2 Definitief
.. Kieviten H1 Thor H1 3-0 Definitief
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Evergreen H1 IJburg H1 1-2 Definitief
.. Voorhout H1 Kieviten H1 1-3 Definitief
.. Wateringse veld H1 Nieuwkoop H1 5-4 Definitief
.. Thor H1 Heerhugowaard H1 4-5 Definitief
.. Ypenburg H1 Saxenburg H1 4-2 Definitief
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Kieviten H1 Wateringse veld H1 12-0 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Evergreen H1 8-1 Definitief
.. Bleiswijk H1 Ypenburg H1 2-5 Definitief
.. Saxenburg H1 Thor H1 2-2 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Voorhout H1 3-5 Definitief
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Voorhout H1 Saxenburg H1 2-2 Definitief
.. Wateringse veld H1 Heerhugowaard H1 1-8 Definitief
.. Evergreen H1 Kieviten H1 0-3 Definitief
.. Thor H1 Ypenburg H1 1-6 Definitief
.. IJburg H1 Bleiswijk H1 0-5 Definitief
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Bleiswijk H1 Thor H1 4-2 Definitief
.. Nieuwkoop H1 IJburg H1 3-1 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Evergreen H1 7-1 Definitief
.. Saxenburg H1 Wateringse veld H1 5-1 Definitief
.. Ypenburg H1 Voorhout H1 3-1 Definitief
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Voorhout H1 Thor H1 5-2 Definitief
.. IJburg H1 Kieviten H1 1-4 Definitief
.. Evergreen H1 Saxenburg H1 3-3 Definitief
.. Wateringse veld H1 Ypenburg H1 0-6 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Bleiswijk H1 2-2 Definitief
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Ypenburg H1 Evergreen H1 6-1 Definitief
.. Kieviten H1 Nieuwkoop H1 1-2 Definitief
.. Bleiswijk H1 Voorhout H1 2-5 Definitief
.. Thor H1 Wateringse veld H1 5-3 Definitief
.. Heerhugowaard H1 IJburg H1 3-1 Definitief
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. IJburg H1 Saxenburg H1 3-2 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Heerhugowaard H1 4-3 Definitief
.. Wateringse veld H1 Voorhout H1 3-2 Definitief
.. Kieviten H1 Bleiswijk H1 5-3 Definitief
.. Evergreen H1 Thor H1 4-3 Definitief
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Wateringse veld H1 Bleiswijk H1 3-2 Definitief
.. Voorhout H1 Evergreen H1 4-0 Definitief
.. Saxenburg H1 Nieuwkoop H1 1-0 Definitief
.. Ypenburg H1 IJburg H1 5-1 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Kieviten H1 1-2 Definitief
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Kieviten H1 Saxenburg H1 5-2 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Ypenburg H1 2-2 Definitief
.. Bleiswijk H1 Heerhugowaard H1 1-3 Definitief
.. Evergreen H1 Wateringse veld H1 3-1 Definitief
.. IJburg H1 Thor H1 2-1 Definitief
ZONDAG 10 MAART 2019
.. Bleiswijk H1 Evergreen H1 5-1 Definitief
.. IJburg H1 Voorhout H1 0-2 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Thor H1 1-2 Definitief
.. Kieviten H1 Ypenburg H1 1-4 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Saxenburg H1 3-2 Definitief
ZONDAG 17 MAART 2019
.. Ypenburg H1 Heerhugowaard H1 2-0 Definitief
.. Wateringse veld H1 IJburg H1 1-2 Definitief
.. Voorhout H1 Nieuwkoop H1 0-1 Definitief
.. Thor H1 Kieviten H1 2-1 Definitief
.. Saxenburg H1 Bleiswijk H1 3-4 Definitief
ZONDAG 24 MAART 2019
.. IJburg H1 Evergreen H1 2-0 Definitief
.. Kieviten H1 Voorhout H1 4-2 Definitief
.. Nieuwkoop H1 Wateringse veld H1 4-2 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Thor H1 8-1 Definitief
.. Saxenburg H1 Ypenburg H1 3-8 Definitief
ZONDAG 31 MAART 2019
.. Voorhout H1 Heerhugowaard H1 3-3 Definitief
.. Wateringse veld H1 Kieviten H1 1-6 Definitief
.. Evergreen H1 Nieuwkoop H1 2-0 Definitief
.. Thor H1 Saxenburg H1 5-2 Definitief
.. Ypenburg H1 Bleiswijk H1 4-2 Definitief
ZONDAG 7 APRIL 2019
.. Ypenburg H1 Thor H1 8-0 Definitief
.. Saxenburg H1 Voorhout H1 3-4 Definitief
.. Kieviten H1 Evergreen H1 7-1 Definitief
.. Bleiswijk H1 IJburg H1 4-2 Definitief
.. Heerhugowaard H1 Wateringse veld H1 16-1 Definitief
ZONDAG 14 APRIL 2019
.. Wateringse veld H1 Saxenburg H1 2-1 Definitief
.. Voorhout H1 Ypenburg H1 2-1 Definitief
.. Thor H1 Bleiswijk H1 6-2 Definitief
.. IJburg H1 Nieuwkoop H1 4-0 Definitief
.. Evergreen H1 Heerhugowaard H1 1-3 Definitief
DINSDAG 16 APRIL 2019
.. Voorhout H1 Thor H1 10-4 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 5 MEI 2019
  Bleiswijk H1 Nieuwkoop H1 14:45 Sportp. Merenveld
  Kieviten H1 IJburg H1 14:45 De Schulpweide
  Saxenburg H1 Evergreen H1 12:30 Boerhaavelaan - Oost
  Ypenburg H1 Wateringse veld H1 14:45 Sportcomplex "De Bras"
ZONDAG 12 MEI 2019
  Evergreen H1 Ypenburg H1 14:45 Sportp. Schweitzerdreef
  IJburg H1 Heerhugowaard H1 14:45 z-IJburg
  Nieuwkoop H1 Kieviten H1 Sportp. 'De Dulen'
  Voorhout H1 Bleiswijk H1 14:30 Sportp. Elsgeest
  Wateringse veld H1 Thor H1 14:45 Wateringse Veld
ZONDAG 19 MEI 2019
  Bleiswijk H1 Kieviten H1 14:45 Sportp. Merenveld
  Heerhugowaard H1 Nieuwkoop H1 14:30 Sportpark 'De Vork'
  Saxenburg H1 IJburg H1 Boerhaavelaan - Oost
  Thor H1 Evergreen H1 14:30 Gorlaeus Sportcomplex
  Voorhout H1 Wateringse veld H1 14:30 Sportp. Elsgeest
ZONDAG 26 MEI 2019
  Bleiswijk H1 Wateringse veld H1 14:45 Sportp. Merenveld
  Evergreen H1 Voorhout H1 14:45 Sportp. Schweitzerdreef
  IJburg H1 Ypenburg H1 14:45 z-IJburg
  Kieviten H1 Heerhugowaard H1 De Schulpweide
  Nieuwkoop H1 Saxenburg H1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Heerhugowaard H1 Bleiswijk H1 14:30 Sportpark 'De Vork'
  Saxenburg H1 Kieviten H1 Boerhaavelaan - Oost
  Thor H1 IJburg H1 14:45 Gorlaeus Sportcomplex
  Wateringse veld H1 Evergreen H1 14:45 Wateringse Veld
  Ypenburg H1 Nieuwkoop H1 14:45 Sportcomplex "De Bras"

Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


29-4  Hockey entertainment clinics
27-5  inhaalwedstrijd
15-6  JONGSTE JEUGD DAG

Webshop


Powered by LISA