Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijden per team


Zaal Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Maaike Wagemakers
Aanvoerder Wendelien Koops Email
Coach Arthur Bussink

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
26 jan 34554 Scoop Delft D1
0
10:45 11:15 thuis Steupel, Sporthal De
  Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
 
26 jan 34518 HC Waddinxveen D1
0
12:05 12:35 thuis Steupel, Sporthal De
  Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
 
2 feb 33232 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1
0
15:50 16:20 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
2 feb 33158 HC Waddinxveen D1
0
15:10 15:40 uit Blokweer, Sportcentrum
  Blokweer, Sportcentrum
Esdoornlaan 25
2951BE ALBLASSERDAM
hal: Veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Capelle D1 10 27 9 0 1 50 26 0
2 Nieuwkoop D1 8 14 4 2 2 26 19 0
3 Hoeksche Waard D1 8 12 3 3 2 20 12 0
4 Waddinxveen D1 7 9 3 0 4 23 25 0
5 Scoop Delft D1 8 9 2 3 3 16 23 0
6 Souburgh D1 8 6 1 3 4 26 29 0
7 Evergreen D1 9 4 1 1 7 12 39 0

Uitslagenmatrix
  Waddinxveen D1Capelle D1Evergreen D1Hoeksche Waard D1Souburgh D1Nieuwkoop D1Scoop Delft D1
Waddinxveen D1   5-3 1-5 4-5 3-4
Capelle D1 4-2   9-1 5-4 4-2
Evergreen D1 2-5 1-7   1-4 1-2 1-3
Hoeksche Waard D1 2-3 1-2   2-2 3-0
Souburgh D1 6-7 2-3 0-0   4-4
Nieuwkoop D1 4-5 6-1 3-3 3-2  
Scoop Delft D1 0-4 1-1 3-3 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Hoeksche Waard D1 Waddinxveen D1 2-3 Definitief
.. Souburgh D1 Evergreen D1 2-3 Definitief
.. Capelle D1 Waddinxveen D1 4-2 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Capelle D1 1-2 Definitief
.. Souburgh D1 Scoop Delft D1 4-4 Definitief
.. Scoop Delft D1 Evergreen D1 1-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Evergreen D1 Nieuwkoop D1 1-2 Definitief
.. Scoop Delft D1 Souburgh D1 3-3 Definitief
.. Evergreen D1 Hoeksche Waard D1 1-4 Definitief
.. Scoop Delft D1 Capelle D1 0-4 Definitief
.. Capelle D1 Souburgh D1 5-4 Definitief
.. Hoeksche Waard D1 Nieuwkoop D1 2-2 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Hoeksche Waard D1 Scoop Delft D1 3-0 Definitief
.. Scoop Delft D1 Nieuwkoop D1 1-4 Definitief
.. Waddinxveen D1 Capelle D1 5-3 Definitief
.. Evergreen D1 Capelle D1 1-7 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Hoeksche Waard D1 3-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Souburgh D1 Capelle D1 6-7 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Capelle D1 4-5 Definitief
.. Waddinxveen D1 Scoop Delft D1 3-4 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Souburgh D1 3-2 Definitief
.. Evergreen D1 Scoop Delft D1 1-3 Definitief
.. Evergreen D1 Waddinxveen D1 2-5 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Souburgh D1 Hoeksche Waard D1 0-0 Definitief
.. Waddinxveen D1 Souburgh D1 4-5 Definitief
.. Waddinxveen D1 Hoeksche Waard D1 1-5 Definitief
.. Capelle D1 Evergreen D1 9-1 Definitief
.. Capelle D1 Nieuwkoop D1 4-2 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Evergreen D1 6-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Evergreen D1 Souburgh D1 16:10 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard D1 Evergreen D1 15:30 Tienvoet, Sporthal De
  Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 16:50 Tienvoet, Sporthal De
  Nieuwkoop D1 Scoop Delft D1 11:15 Steupel, Sporthal De
  Nieuwkoop D1 Waddinxveen D1 12:35 Steupel, Sporthal De
  Scoop Delft D1 Waddinxveen D1 11:55 Steupel, Sporthal De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Capelle D1 Hoeksche Waard D1 13:30 Schenkel, Sporthal
  Capelle D1 Scoop Delft D1 14:50 Schenkel, Sporthal
  Scoop Delft D1 Hoeksche Waard D1 14:10 Schenkel, Sporthal
  Souburgh D1 Nieuwkoop D1 16:20 Blokweer, Sportcentrum
  Souburgh D1 Waddinxveen D1 15:00 Blokweer, Sportcentrum
  Waddinxveen D1 Nieuwkoop D1 15:40 Blokweer, Sportcentrum

Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

Webshop


Powered by LISA