Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeWedstrijden per team


Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Arthur Bussink
Trainer Arthur Bussink
Teammanager Bert van Zelm

Nog 13 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 11803 MHC Vianen D1
50
11:10 12:30 uit route
   WATER  
22 nov 11693 M.H.C. Krimpen D1
12:15 12:45 thuis Grote veld
7 mrt 11694 HC Waddinxveen D1
thuis
14 mrt 11993 Hockeyclub Montfoort D1
45
uit route
21 mrt 11695 HC Leerdam D1
thuis
28 mrt 11663 HC Capelle D1
45
uit route
11 apr 11696 HCRB D1
thuis
18 apr 12333 HC Rijnvliet D1
35
uit route
25 apr 11697 CMHC D1
thuis
16 mei 11817 MHC Woerden D1
35
uit route
30 mei 11698 Doornse Hockey Club D1
thuis
6 jun 11699 MHC Vianen D1
thuis
13 jun 11749 M.H.C. Krimpen D1
60
uit route
7 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Woerden D1 6 18 6 0 0 32 10 0
2 HCRB D1 6 15 5 0 1 19 8 0
3 Montfoort D1 6 13 4 1 1 30 12 0
4 Krimpen D1 6 10 3 1 2 23 19 0
5 Doorn D1 6 10 3 1 2 12 19 0
6 Capelle D1 6 9 2 3 1 13 10 0
7 Nieuwkoop D1 6 8 2 2 2 15 13 0
8 Culemborg D1 6 7 2 1 3 16 14 0
9 Rijnvliet D1 6 5 1 2 3 7 10 0
10 Leerdam D1 6 4 1 1 4 10 17 0
11 Waddinxveen D1 6 2 0 2 4 10 22 0
12 Vianen D1 6 0 0 0 6 8 41 0

Uitslagenmatrix
  Capelle D1Nieuwkoop D1Krimpen D1Vianen D1Woerden D1Doorn D1Culemborg D1Montfoort D1Waddinxveen D1Leerdam D1HCRB D1Rijnvliet D1
Capelle D1   1-3 4-0 2-2
Nieuwkoop D1 2-2   2-4 1-1
Krimpen D1 3-3   2-7 5-0
Vianen D1 3-8   1-6 2-4
Woerden D1   10-1 3-1 5-3
Doorn D1 2-0   4-1 1-1
Culemborg D1 2-4   4-4 1-2
Montfoort D1 5-3 13-1   5-1
Waddinxveen D1 1-4 3-4   0-3
Leerdam D1 3-5 0-3 2-2  
HCRB D1 2-1 8-1 1-0  
Rijnvliet D1 0-1 1-2 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Capelle D1 Doorn D1 4-0 Definitief
.. Vianen D1 Leerdam D1 2-4 Definitief
.. Montfoort D1 Krimpen D1 5-3 Definitief
.. Rijnvliet D1 Culemborg D1 3-0 Definitief
.. Woerden D1 HCRB D1 5-3 Definitief
.. Waddinxveen D1 Nieuwkoop D1 1-4 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Doorn D1 Rijnvliet D1 1-1 Definitief
.. Leerdam D1 Waddinxveen D1 2-2 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Montfoort D1 2-4 Definitief
.. Krimpen D1 Capelle D1 3-3 Definitief
.. Culemborg D1 Woerden D1 2-4 Definitief
.. HCRB D1 Vianen D1 8-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Waddinxveen D1 HCRB D1 0-3 Definitief
.. Leerdam D1 Nieuwkoop D1 3-5 Definitief
.. Rijnvliet D1 Krimpen D1 1-2 Definitief
.. Capelle D1 Montfoort D1 2-2 Definitief
.. Vianen D1 Culemborg D1 1-6 Definitief
.. Woerden D1 Doorn D1 10-1 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Doorn D1 Vianen D1 2-0 Definitief
.. Culemborg D1 Waddinxveen D1 4-4 Definitief
.. Nieuwkoop D1 Capelle D1 2-2 Definitief
.. Krimpen D1 Woerden D1 2-7 Definitief
.. HCRB D1 Leerdam D1 1-0 Definitief
.. Montfoort D1 Rijnvliet D1 5-1 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Vianen D1 Krimpen D1 3-8 Definitief
.. HCRB D1 Nieuwkoop D1 2-1 Definitief
.. Waddinxveen D1 Doorn D1 3-4 Definitief
.. Woerden D1 Montfoort D1 3-1 Definitief
.. Rijnvliet D1 Capelle D1 0-1 Definitief
.. Leerdam D1 Culemborg D1 0-3 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Nieuwkoop D1 Rijnvliet D1 1-1 Definitief
.. Doorn D1 Leerdam D1 4-1 Definitief
.. Montfoort D1 Vianen D1 13-1 Definitief
.. Krimpen D1 Waddinxveen D1 5-0 Definitief
.. Culemborg D1 HCRB D1 1-2 Definitief
.. Capelle D1 Woerden D1 1-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
  Capelle D1 HCRB D1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Doorn D1 12:45 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Culemborg D1 12:15 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 Leerdam D1 12:45 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Nieuwkoop D1 12:30 Sportp. Blankensteijn
  Woerden D1 Waddinxveen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
  Culemborg D1 Capelle D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Montfoort D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Rijnvliet D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Woerden D1 Sportpark Glaspark
  Nieuwkoop D1 Krimpen D1 12:45 Sportp. 'De Dulen'
  Waddinxveen D1 Vianen D1 12:45 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 7 MAART 2021
  Culemborg D1 Rijnvliet D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Capelle D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Woerden D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Montfoort D1 Sportp Driekamp
  Leerdam D1 Vianen D1 Sportpark Glaspark
  Nieuwkoop D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 14 MAART 2021
  Capelle D1 Krimpen D1 Sportp. 'Schenkel'
  Montfoort D1 Nieuwkoop D1 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 Doorn D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 HCRB D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Leerdam D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Culemborg D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 21 MAART 2021
  Culemborg D1 Vianen D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Woerden D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Waddinxveen D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Krimpen D1 Rijnvliet D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Capelle D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Leerdam D1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 28 MAART 2021
  Capelle D1 Nieuwkoop D1 Sportp. 'Schenkel'
  Leerdam D1 HCRB D1 Sportpark Glaspark
  Rijnvliet D1 Montfoort D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Doorn D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Culemborg D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Krimpen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Capelle D1 Rijnvliet D1 Sportp. 'Schenkel'
  Culemborg D1 Leerdam D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Waddinxveen D1 bij sporthal Steinheim
  Krimpen D1 Vianen D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Woerden D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 HCRB D1 Sportp. 'De Dulen'
ZONDAG 18 APRIL 2021
  HCRB D1 Culemborg D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Doorn D1 Sportpark Glaspark
  Rijnvliet D1 Nieuwkoop D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Montfoort D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Krimpen D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Capelle D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Capelle D1 Vianen D1 Sportp. 'Schenkel'
  Doorn D1 HCRB D1 bij sporthal Steinheim
  Krimpen D1 Leerdam D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Waddinxveen D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Culemborg D1 Sportp. 'De Dulen'
  Rijnvliet D1 Woerden D1 Sportpark Rijnvliet
ZONDAG 16 MEI 2021
  Culemborg D1 Doorn D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  HCRB D1 Krimpen D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Montfoort D1 Sportpark Glaspark
  Vianen D1 Rijnvliet D1 Sportp. Blankensteijn
  Waddinxveen D1 Capelle D1 Sportp. 'De Sniep'
  Woerden D1 Nieuwkoop D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 30 MEI 2021
  Capelle D1 Leerdam D1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Culemborg D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 HCRB D1 Sportp. 'Parklaan'
  Nieuwkoop D1 Doorn D1 Sportp. 'De Dulen'
  Rijnvliet D1 Waddinxveen D1 Sportpark Rijnvliet
  Woerden D1 Vianen D1 Sportpark 'Cromwijck II'
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Culemborg D1 Montfoort D1 Sportp. 'Ter Weijde'
  Doorn D1 Krimpen D1 bij sporthal Steinheim
  HCRB D1 Capelle D1 Sportpark 'Reeuwijkse Houtwal'
  Leerdam D1 Rijnvliet D1 Sportpark Glaspark
  Nieuwkoop D1 Vianen D1 Sportp. 'De Dulen'
  Waddinxveen D1 Woerden D1 Sportp. 'De Sniep'
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Capelle D1 Culemborg D1 Sportp. 'Schenkel'
  Krimpen D1 Nieuwkoop D1 Sportp Driekamp
  Montfoort D1 Doorn D1 Sportp. 'Parklaan'
  Rijnvliet D1 HCRB D1 Sportpark Rijnvliet
  Vianen D1 Waddinxveen D1 Sportp. Blankensteijn
  Woerden D1 Leerdam D1 Sportpark 'Cromwijck II'

Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

Livestream Silvercup


https://

Wedstrijd is op Youtu.be te zien via: live.hcnieuwkoop.nl

Webshop


Powered by LISA