Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeHockeyWedstrijdprogramma


laat schema zien voor

19 januari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Meisjes A1 48880 HC Alphen MA2 25 14:35 15:30 WOUBRUGGE
Fluiten: Fred Verweij (Veteranen A)
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Zaal Meisjes A1 48066 Noordwijk MA3 25 15:15 16:10 WOUBRUGGE
Fluiten: Fred Verweij (Veteranen A)
Oudendijk, Sporthal
Bateweg 78
2481AN WOUBRUGGE
hal: Veld 1
Zaal Meisjes B1 45985 Noordwijk MB3 40 10:20 11:30 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Zaal Meisjes B1 45688 Hockeyclub Alkemade MB1 40 11:00 12:10 NOORDWIJK ZH
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
Zaal Meisjes D1 40550 HC Alphen MD3 0 08:45 09:15 NIEUWKOOP
Fluiten: Pauline Geers (Dames 2)
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D1 40528 HGC MD7 0 10:05 10:35 NIEUWKOOP
Fluiten: Pauline Geers (Dames 2)
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D2 41228 HC Ypenburg MD8 50 08:50 10:10 MAASSLUIS
Fluiten: Hester van Hartevelt
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Meisjes D2 41404 MHV Evergreen MD2 50 08:10 09:30 MAASSLUIS
Fluiten: Hester van Hartevelt
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ MAASSLUIS
hal: Veld 1
Zaal Jongens D1 39680 Noordwijk JD2 45 08:55 10:10 LEIDEN
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Daniel Dresden (Trimmers)
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1
Zaal Jongens D1 39663 Leidse Hockey Club Roomburg JD4 45 09:35 10:50 LEIDEN
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Daniel Dresden (Trimmers)
Zijl, Sporthal De
Paramaribostraat 66
2315VK LEIDEN
hal: Veld 1

19 januari | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Zaal Dames 1 34077 HC Capelle D1 0 13:00 13:30 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Fluiten: Edwin Kipuw
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Dames 1 34114 MHV Evergreen D1 0 13:40 14:10 CAPELLE AAN DEN IJSSEL
Fluiten: Edwin Kipuw
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL
hal: Veld 1
Zaal Dames 2 33404 Noordwijk D2 0 12:05 12:35 NIEUWKOOP
Fluiten: Hans Disch
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Dames 2 33441 Catwijck D2 0 10:45 11:15 NIEUWKOOP
Fluiten: Hans Disch
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 32905 Wateringse veld H1 45 10:55 12:10 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1
Zaal Heren 1 32908 G.H.C. RAPID H1 45 10:15 11:30 BLEISWIJK
Rijneveen, Sporthal
Rembrandtlaan 40
2665XG BLEISWIJK
hal: Veld 1

19 januari | Jongste jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 33375 ZAAL Catwijck D2 - Noordwijk D2 0 11:55 11:55 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
ZAALBLOK 41481 ZAAL Alphen MD3 - HGC MD7 0 09:55 09:55 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1


Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

Webshop


Vandaag Jarig


Powered by LISA