Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeTrainingsschema


 Trainingsschema   dinsdag 21 mei 2019   12:53
Dit schema loopt van 6-5-2019 t/m 2-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes E1 8-tal Amber van der Pijl GV - AB
18:30 - 19:45 Meisjes D1 Rodney van Koert
Maarten de Baat
GV - AB
19:00 - 20:15 Meisjes C2 Ron Dijkstra
Neeltje Huijing-Schrofer
GV - CD
19:00 - 20:00 Meisjes D2 Britt van der Veldt
Martijn Kol
KV
19:45 - 21:00 Meisjes B3 Emiel van Brenk GV - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 8-tal GV - CD hockeywerkt
17:00 - 18:00 Jongens E2 6-tal GV - CD hockeywerkt
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Tim Goei GV - AB Hockeywerkt
18:15 - 19:15 Meisjes A1 GV - CD hockeywerkt
18:15 - 19:15 Meisjes B2 Tim Goei GV - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Laurens-jan van Middelkoop KV
19:15 - 20:15 Dames 2 Tim Goei GV - AB
19:15 - 20:15 Jongens A1 GV - CD hockeywerkt
20:15 - 21:45 Dames 1 Tim Goei GV - AB
20:15 - 22:00 Heren 1 Sander Schiedam KV
20:15 - 22:00 Trimleden Marijn Koelemij GV - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins KV Vrije training voor alle F jeugd en benjamins
16:00 - 17:00 Meisjes F1 6-tal KV Vrije training voor alle F jeugd en benjamins
16:00 - 17:00 Mix F1 6-tal Nina van Brenk
Esmee Terpstra
Ayla-Roswitha Hansen
KV Vrije training voor alle F jeugd en benjamins
17:00 - 18:00 Meisjes E2 6-tal KV
17:00 - 18:00 Meisjes E3 6-tal Amy Bloos
Bo Aris
Marit van Zoest
KV
18:00 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep GV - A Rik van Tussenbroek
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Mariek van Os GV - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Mariek van Os GV - CD hockeywerkt
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Tim Goei GV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E1 8-tal KV hockeywerkt
18:15 - 19:15 Meisjes A1 Tim Goei GV - AB hockeywerkt
18:15 - 19:15 Meisjes B3 KV hockeywerkt
18:15 - 19:15 Meisjes C2 Neeltje Huijing-Schrofer
Laurens-jan van Middelkoop
GV - CD
19:15 - 20:30 Dames 1 Tim Goei GV - AB
19:15 - 20:30 Heren 1 Sander Schiedam KV
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Tim Goei GV - CD
20:30 - 21:45 Dames 2 Tim Goei GV - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 GV - CD hockeywerkt
20:30 - 21:45 Jongens A1 KV
20:30 - 22:00 Veteranen A GV - CD hockeywerkt
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Keeperstraining Trainingsgroep KV - A
16:00 - 17:00 Benjamins Annemarie Röling
Lieske Mazeyrac
Karolien Röling
Nina van Brenk
GV
16:00 - 17:00 Meisjes F1 6-tal GV
16:00 - 17:00 Mix F1 6-tal GV
17:00 - 18:00 Jongens E1 8-tal Sebastiaan Aris KV - BCD
17:00 - 18:00 Jongens E2 6-tal KV - BCD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Britt van der Veldt
Martijn Kol
GV - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E2 6-tal Amy Bloos
Bo Aris
GV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E3 6-tal Marit van Zoest GV - AB
Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


27-5  inhaalwedstrijd
15-6  JONGSTE JEUGD DAG
28-6  Jeugd Hockeykampeerweekend

Webshop


Powered by LISA