Facebook Twitter Picasa


U bent hier: HomeHockeyTrainingsschema


 Trainingsschema   zondag 22 september 2019   10:13
Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 18-10-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens D1 Maaike Wagemakers GV - A
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Mathijs van Selm GV - BC
17:00 - 18:00 Meisjes E1 8-tal Lieske Mazeyrac
Amy Bloos
KV
18:00 - 18:30 Fast Track D KV
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Maaike Wagemakers GV - AB Hockey Entertainment
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Mathijs van Selm GV - CD
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Maarten de Baat KV
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Maaike Wagemakers GV - AB
19:15 - 20:30 Meisjes C1 Ron Dijkstra GV - CD
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Maaike Wagemakers GV - AB Hockey Entertainment
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes E2 6-tal Bo Aris GV - AB
18:00 - 19:00 Jongens D1 Mariek van Os GV - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Arthur Bussink GV - AB Hockey Entertainment
19:00 - 20:15 Jongens A1 Mariek van Os GV - CD
19:30 - 20:30 Dames 2 KV
20:00 - 22:00 Dames 1 Arthur Bussink GV - AB Hockey Entertainment
20:15 - 22:00 Heren 1 Sander Schiedam GV - CD
20:30 - 22:00 Trimmers Marijn Koelemij KV
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Annemarie Röling GV - CD Vrije training Fjes en Jongste jeugd
16:00 - 17:00 Meisjes F1 3-tal Karolien Röling GV - CD Vrije training Fjes en Jongste jeugd
16:30 - 17:30 Jongens E1 6-tal Ayla-Roswitha Hansen
Nina van Brenk
GV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E3 6-tal Karolien Röling GV - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Sophie Custers GV - AB
18:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep KV
18:30 - 19:45 Meisjes C1 Sophie Custers GV - AB
18:45 - 19:45 Meisjes D2 Niels Verweij GV - CD
19:45 - 21:00 Jongens A1 Sophie Custers GV - AB Hockey Entertainment
20:00 - 21:15 Meisjes A2 Emiel van Brenk GV - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes C2 Arthur Bussink GV - CD
17:45 - 19:00 Meisjes B1 Mariek van Os GV - AB
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Mathijs van Selm KV
19:00 - 20:30 Dames 1 Arthur Bussink GV - CD Hockey Entertainment
19:00 - 20:30 Heren 1 Sander Schiedam GV - AB
20:30 - 21:45 Dames 2 Arthur Bussink GV - CD
20:30 - 22:00 Heren 2 GV - AB
20:30 - 21:45 Meisjes A1 Tom van der Breggen KV
20:30 - 22:00 Veteranen A GV - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins GV - ABC
16:00 - 17:00 Meisjes F1 3-tal Lieske Mazeyrac
Linde Corver
GV - ABC
16:30 - 17:00 Fast Track E Bo Aris
Bo Aris
GV - D
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep GV - D Keeperstraining E en F
17:00 - 18:00 Jongens E1 6-tal Lieske Mazeyrac
Linde Corver
GV - C
17:00 - 18:00 Meisjes E1 8-tal Amy Bloos
Bo Aris
GV - AB
17:00 - 18:00 Meisjes E2 6-tal Annemarie Röling KV
17:00 - 18:00 Meisjes E3 6-tal Nina van Brenk KV
18:00 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep GV - CD JD1, MD1, MC1, MC2
Mini's

Senioren

Jeugd

Agenda


De agenda is leeg

Webshop


Vandaag Jarig


George de Bruijn
Powered by LISA